ZATERDAG 4 SEPTEMBER
REVEILLE door stadsheraut Gerald Waanders.
06.45 uur HENGELWEDSTRIJD in de Berkel aan de Lange Wal, onder leiding van de Borculose Hengelsportvereniging. Deelname is mogelijk voor iedere belangstellende, maar de wisselbeker is alleen te winnen door Borculoërs en oud-Borculoërs. De deelnemers moeten zich om 06.30 uur verzamelen bij het water aan de Lange Wal. De prijsuitreiking is om 09.15 uur in de feesttent. Het inschrijfgeld bedraagt € 2,00
Opgave voor vrijdag 3 september 17.00 uur bij:
- H. Bargeman, Deugenweerd 38
08.00 uur ALLE VLAGGEN UIT.
08.00 uur Afhalen schutterskoning Henk jan Kruize, schutterskoningin Els Kornegoor en burgemeester Bloemen en echtgenote met muziekvereniging Volharding.
10.00 uur VOGELSCHIETEN voor mannen vanaf 18 jaar uit Borculo of oud-inwoners van Borculo bij de feesttent.
Opgave kan vanaf maandag 30 augustus bij de Welkoopwinkel. Inschrijving bij de feesttent is tot 09.45 uur mogelijk. Het inleggeld is € 3,00 per persoon.
Elke deelnemer krijgt een speciale consumptiemunt aangeboden door de schutterskoning.
De huldiging van de Koning en Koningin vindt plaats in de feesttent.
Direct na de huldiging een spetterend optreden van "De Patsers" . Mis dit niet!!!
10.15 uur VOGELGOOIEN voor dames vanaf 18 jaar uit Borculo of oud-inwoners van Borculo bij de feesttent.
Opgave kan vanaf maandag 30 augustus bij de Welkoopwinkel. Inschrijving bij de feesttent is tot 09.45 uur mogelijk. Het inleggeld is € 3,00 per persoon. Ook hier wordt een speciale consumptiemunt verstrekt, gelijk als bij de heren.
De huldiging vindt plaats in de feesttent.
THE FASHION SHOWBAND zorgt in de tent voor een gezellig feest vanaf 11.00 uur.
13.00 uur Opstellen voor de grote allegorische optocht op het parkeerterrein van TDG Transportcentrum aan de Harperinkskamp.
14.15 uur Opstellen muziekverenigingen op de parkeerplaats van het gemeentehuis.
14.30 uur ALLEGORISCHE OPTOCHT met medewerking van alle muziekverenigingen uit de oude gemeente Borculo.
De route is als volgt:
Needseweg, Marktstraat, Veemarkt, Muraltplein, Voorstad, Steenstraat, Ruurloseweg, Burg. Bloemersstraat, Pr. Marijkestraat, Kon. Julianastraat ,
Pr. Bernhardstraat, Koppeldijk, Burg. Bloemersstraat , Needseweg en aansluitend ontbinding.
16.00 uur De middag wordt verzorgd door THE FASHION SHOWBAND
21.30 uur THE FASHION SHOWBAND ZAL HET FEEST AFSLUITEN MET EEN SPETTEREND OPTREDEN
De LICHTROUTE gaat zoveel mogelijk langs de verlichte tuinen en objecten en door de versierde/verlichte straten. Men dient de pijlenroute te volgen. Ter bestrijding van de hoge onkosten van het gehele feest wordt er in de route gecollecteerd.
De gehele dag is er KERMIS.